. . .
 
.  
Строительство и ремонт недвижимости
Будівництво або реконструкція (ремонт) любої споруди – процес складний і тому затратний. Недоврахування або помилки будівництва суттєво впливають на кінцеву вартість об’єкту. Мабуть саме тому зараз по Україні стоїть стільки недобудованих будівель! Врахуйте, що кожен з них – це прямі втрати замовника. А скільки ще добудовано, але з кінцевою вартістю, що в рази перевищує проектну!

Як застерегти себе від цього? На цей випадок страхова компанія «Сатіс» має свій рецепт. По-перше – ми маємо багаторічний досвід в страхуванні майнових інтересів юридичних осіб і громадян в сфері будівництва та експлуатації житла, офісів, майнових комплексів і т.д. По-друге – в нашому штаті знаходяться досвідчені експерти в галузі будівництва, які здатні компетентно та професійно оцінити якість і кількість кожного етапу любого будівництва. Об’єднавши ці два чинники: страхування Ваших інвестицій та супровід будівництва (експертний супровід етапів будівництва) ми пропонуємо Вам страховий продукт, де замовник будівництва, уклавши договір страхування інвестиційних ризиків, отримує фінансову гарантію завершення будівництва (етапів будівництва) та має в своєму розпорядженні експерта, який контролює всі етапи цього будівництва.

Давайте уважніше зупинимось на етапах будівництва:
 • Підготовка майданчика: встановлення паркану, розчистка території, облаштування під'їзду;
 • Мережі: електрика, вода;
 • Земляні роботи: геодезична розбивка, виноска осей, виїмка грунту, ущільнення основи;
 • Бетонні роботи: бетонна підготовка під фундамент, опалубка, арміровка, бетонування;
 • Гідроізоляція і утеплення;
 • Стіни, перегородки, вентиляційні канали;
 • Прекриття;
 • Покрівля даху: стропільна система, гідро-паро бар'єр, утеплювач, водостови;
 • Вікна, двері, ролети;
 • Фасад: утеплення, декоративна штукатурка, цоколь, вхідні групи;
 • Благоустрій території;

  Перелічені тільки головні етапи будівницва, чи готові Ви їх самостійно проконтролювати? Чи не перетвориться Ваша мрія про затишний будинок, в рутину з пошуку надійного забудовника та постійного страху за якість та вчасно завершене будівництво? Саме тому контроль за будівництвом Вам слід довірити професіоналам. В результаті Ви отримуєте страховий захист будівництва і можете спокійно спостерігати за його просуванням, а експерт страхової компанії вкаже на недоліки, які можуть виникнути при будівництві, та Ви завжди вчасно зможете їх виправити. Стає доречним питання вартості цієї послуги. Вона складає 5-10 % від вартості будівництва в залежності від «глибини» супроводу. Зауважте, що це значно дешевше ніж переплати за недоцільні роботи та невідповідні матеріали. Та навіть цю платню Вам не доведеться платити. Підключіть нас до процесу ще до підписання договору з підрядником, і ми знайдемо, як на цю суму зменшити вартість Вашого договору будівництва!


  ВИ ЗАМОВЛЯЄТЕ БУДІВНИЦТВО, МИ ЙОГО КОНТРОЛЮЄМО І СТРАХУЄМО!

 • .
  .
   2006-2020 © ЧАО "Страховая компания "САТИС"
  телефон: (044) 502-10-38, (067) 442-26-13